Crossový trenažér

Crossový trenažér

Crossový trenažér Moderní rotopedy

Fitness a posilovací stroje a přístroje procházejí neustálým vývojem.

Nejnovějším hitem v této kategorii je potom crossový trenažér, který dokáže nahradit všechny rotopedy, běžecké pásy a podobné fitness stroje.


Crossový trenažér pro komplexní trénink

Crossový trenažér má obrovskou výhodu, která tkví v tom, že dokáže komplexně procvičit všechny partie vašeho těla. Procvičíte si tak lýtkové i stehenní svaly, hýždě, prsní svaly, ruce i záda. Pokud se potřebujete zaměřit pouze na spodní část těla, crossový trenažér umožňuje i tuhle možnost.

Crossový trenažér a klouby

Je jedna výhoda, kterou nabízí crossový trenažér a u ostatních posilovacích strojů není běžná a tou je ochrana vašich kloubů díky speciálnímu eliptickému pohybu. Tento systém, který činí crossový trenažér jedničkou mezi posilovacími stroji ochrání vaše klouby před přílišným zatížením.

Kvalitní crossový trenažér

Kvalitní crossový trenažér by měl být sestaven pouze z kvalitních materiálů, měl by také být maximálně ergonimickýa osazen ideálně magnetickou nebo indukční brzdou. Vyplatí se také, když je crossový trenažér vybaven displejem, který nabízí spoustu možností nastavení a sledování.

Zdraví a kondice

Crossový trenažér je výborný pro udržení zdraví a kondice. Nejen, že posiluje svalstvo, zlepšuje také krevní tlak, stabilizuje oběhový systém a posiluje srdce a plíce.

Doporučujeme: Tipy na vánoční dárky pro ženy Vám prozradíme na stránkách www.vanocni-darky-online.cz.

Náš tip: Potřebujete-li si půjčit peníze, můžete zkusit využít tzv. "půjčky online" z pohodlí svého domova.