Běžecký trenažér

Běžecký trenažér

Běžecký trenažér Moderní rotopedy

Běhání patří mezi přirozené pohybové aktivity. Běhání je totiž pro mladé i pro staré, prostě pro všechny, kteří si chtějí zachovat elán a vitalitu. Ne vždy je ale pro běh nakloněno počasí, což ale nemusí být žádný problém, máte-li běžecký trenažér.

Co je běžecký trenažér

Klasický běžecký trenažér není nic jiného, než nekonečný pás, který se stále otáčí a tím vás nutí běžet, případně jít záleží, jakou rychlost si zvolíte. Nezbytnou součástí pro udržení stability jsou madla nebo také držáky. Moderní běžecký trenažér má ovšem vždy něco navíc.

Moderní běžecký trenažér

Moderní běžecký trenažér je vybaven displejem, který slouží k nastavení rychlosti pásu a také jako jakýsi kontrolní pult, na kterém můžete sledovat informace, jako je rychlost, počet uběhnutých kilometrů a další dle konkrétního typu. Moderní běžecký trenažér bývá odpružen, což přispívá k ochraně vašich kloubů během cvičení.

K čemu slouží běžecký trenažér

Běžecký trenažér má široké možnosti uplatnění. Slouží nejen pro trénink běhu, ale a možná také především jako fitness přístroj pro udržení skvělé formy. Podporuje činnost srdce a hubnutí, běžecký trenažér je zkrátka ideální nástroj pro udržení kondice.

Na závěr

Pokud máte v plánu pořídit si běžecký trenažér domů, doporučujeme skládací variantu, která vám ušetří prostor, pokud přístroj zrovna nepoužíváte.

Doporučujeme: Tipy na vánoční dárky pro ženy Vám prozradíme na stránkách www.vanocni-darky-online.cz.

Náš tip: Potřebujete-li si půjčit peníze, můžete zkusit využít tzv. "půjčky online" z pohodlí svého domova.